Contact

We streven naar maximale tevredenheid

Daar hebben wij heel wat voor over. Heb je suggesties of klachten? Laat het ons weten. Jouw lokale hypotheek.winkel is het best geplaatst om naar jou te luisteren. Wij leren daar uit. En jij wordt er beter van en na jou elke volgende cliënt. Je kan ook contact opnemen met de hoofdzetel. Discretie gegarandeerd. Mail aan Joost Berghman.

klik op de vestiging van jouw keuze

Aalst
053 703 150
aalst@hypotheekwinkel.be

Aalter
09 277 03 11
hypotheekpunt@strategica.be

Aarschot
016 57 29 22
info@vanloo-peetermans.be

Aartrijke
050 24 04 44
peter@decoster-verzekeringen.be

Alken
011 31 11 76
claudio.meyers@portima.be

Antwerpen
03 283 89 89
antwerpen@hypotheekwinkel.be

Antwerpen-Deurne
03 283 90 90
deurne@hypotheekwinkel.be

Asse
02 452 77 39
insuras@skynet.be

Balen
014 81 31 76
segers.jan@groepvanhees.be

Beerse
0496 80 91 44
jef@gypotheekpuntbeerse.be

Beerse
0496 80 91 44
jef@hypotheekpuntbeerse.be

Beringen
011 91 72 13
beringen@hypotheekwinkel.be

Beveren-Waas
0497 54 73 14
beveren@hypotheekwinkel.be

Blankenberge
050 977 151
blankenberge@hypotheekwinkel.be

Brasschaat Centrum
03 650 04 04
chrisandriessen@janssenenjanssen.be

Brecht
03 605 52 89
brecht@hypotheekwinkel.be

Bree
089 23 90 54
bree@hypotheekwinkel.be

Bree Bruglaan
089 46 46 46
hypotheekpunt@guy-colson.be

Brugge
050 977 150
brugge@hypotheekwinkel.be

Brugge - Sint-Kruis
050 36 19 53
filip@kantoorbouw.be

Brugge Centrum
050 34 32 31
alexia@hanze.be

Damme - Sijsele
050 35 46 52
zakenkantoor.dehaese@skynet.be

Deinze
09 311 57 93
deinze@hypotheekwinkel.be

Dendermonde
052 50 42 49
dendermonde@hypotheekwinkel.be

Diest
013 30 29 30
diest@hypotheekwinkel.be

Dilbeek
02 567 17 41
dilbeek@hypotheekwinkel.be

Evergem
09 258 13 08
gino@hackvanvooren.be

Evergem
09 258 13 08
gino@haeckvanvooren.be

Gavere - Asper
09 384 59 35
gerrit@de-ware-verzekeraar.be

Geel
014 724 624
geel@hypotheekwinkel.be

Geetbets
011 58 32 63
willy@adva.be

Genk Centrum
089 30 47 80
rudi@creten.be

Genk-As
089 32 95 95
hypotheekpunt@johangeurts.be

Gent
09 330 22 22
gent@hypotheekwinkel.be

Gent Centrum
09 330 22 35
gent.centrum@hypotheekwinkel.be

Geraardsbergen - Moerbeke
054 41 98 01
kurt.gardinal@viassur.be

Gistel
059 55 90 00
darcy@ruwelka.be

Grimbergen
02 262 30 06
grimbergen@hypotheekwinkel.be

Groot-Bijgaarden
02 426 64 26
dirk.raes@vansnick.be

Halle
02 793 03 33
halle@hypotheekwinkel.be

Harelbeke
056 71 03 46
hypotheekpunt.harelbeke@finadis.be

Hasselt
011 24 32 24
hasselt@hypotheekwinkel.be

Heist-op-den-Berg
015 65 87 12
heist@hypotheekwinkel.be

Herentals
014 21 21 63
herentals@hypotheekwinkel.be

Heusden Beringerstw
011 42 85 18
annouck@zakenkantoortruyens.be

Heusden Koolmijnlaan
011 25 51 55
hypotheek@swevers.be

Hoboken Centrum
03 830 12 52
info@eurobeheer.be

Hoeilaart
02 657 25 50
kredieten@decorte-middernacht.be

Hoofdzetel
02 486 30 43
hypo.centrum@hypotheekwinkel.be

Humbeek
02 269 97 97
hypotheekpunt@cvmd.be

Kapellen
03 283 91 91
kapellen@hypotheekwinkel.be

Kessel - Bevel
03 488 06 08
info@verreet.be

Kontich
03 689 29 43
kontich@hypotheekwinkel.be

Kortrijk
056 22 07 68
kortrijk@hypotheekwinkel.be

Lanaken-Rekem
089 25 21 85
lanaken@hypotheekwinkel.be

Landen
011 88 50 55
frederik@kantoordaenen.be

Lendelede
051 62 59 02
info@advies-peerlinck.be

Leuven Ring
016 22 89 91
bart@assurex.be

Leuven-Herent
016 23 16 21
herent@hypotheekwinkel.be

Leuven-Heverlee
016 29 48 07
heverlee@hypotheekwinkel.be

Lier
03 480 44 44
lier@hypotheekwinkel.be

Lommel
011 52 29 44
lommel@hypotheekwinkel.be

Londerzeel
052 31 25 81
info@hypotheekpuntlonderzeel.be

Mechelen
015 65 48 65
mechelen@hypotheekwinkel.be

Meeuwen-Gruitrode
011 60 45 23
raf@econnimmo.be

Melsele
03 775 52 95
wim.vangoethem@verhybel.be

Menen
056 44 08 53
menen@hypotheekwinkel.be

Merksem Centrum
03 369 33 11
hypotheek@apmv.be

Neeroeteren
089 86 81 08
stefan@groupsbs.be

Neeroeteren
089 86 81 08
stefan@groupsbs.be

Neerpelt
011 44 54 09
info@menckeverzekeringen.be

Ninove
054 69 01 01
ninove@hypotheekwinkel.be

Oostende
059 29 88 14
oostende@hypotheekwinkel.be

Oudenaarde
055 50 22 22
oudenaarde@hypotheekwinkel.be

Overijse
02 657 30 59
inne@bureaumarchand.be

Roeselare
051 22 07 10
roeselare@hypotheekwinkel.be

Roeselare Godshuislaan
051 26 17 17
alexander@vandenwegheverzekeringen.be

Ronse
055 21 72 66
marc.vanlierde@portima.be

Ruddervoorde
050 27 75 96
nv.ryckebusch@ryckebusch.be

Rumbeke - Beitem
056 50 57 00
henk@kantoorhenk.be

Schoten
03 283 56 56
schoten@hypotheekwinkel.be

Sint-Gillis-Waas
03 770 50 67
info@vrdm.be

Sint-Niklaas
03 336 55 52
sint-niklaas@hypotheekwinkel.be

Sint-Niklaas Driekoningen
09 326 00 18
hypo@davylaureysenpartners.be

Sint-Pieters-Leeuw
02 377 68 97
jos.amerijckx@uw-makelaar.be

Sint-Truiden
011 74 70 71
sint-truiden@hypotheekwinkel.be

Strombeek-Bever
02 261 12 12
info@favenco.be

Temse Kouterstraat
03 771 44 28
info@erifre.be

Temse Schoolstraat
03 771 27 02
info@johanboel.be

Tienen
016 82 76 79
tienen@hypotheekwinkel.be

Tongeren
0473 42 11 24
tongeren@hypotheekwinkel.be

Torhout
050 97 71 55
torhout@hypotheekwinkel.be

Torhout
050 97 71 55
torhout@hypotheekwinkel.be

Turnhout
0483 20 56 24
turnhout@hypotheekwinkel.be

Veurne
058 46 46 46
veurne@hypotheekwinkel.be

Vilvoorde
02 445 72 68
vilvoorde@hypotheekwinkel.be

Vilvoorde (stadhuis)
02 251 61 07
tania.zegers@portima.be

Vilvoorde (station)
02 251 46 34
siel@immobosmansburo.be

Waarloos
015 31 27 03
haidi@uwverzekeraar.be

Waregem
0472 56 77 35
waregem@hypotheekwinkel.be

Wellen
0498 52 71 22
steffi@zakenkantoordegucht.be

Wetteren
09 366 49 99
wetteren@hypotheekwinkel.be

Wilrijk Middelheim
03 828 62 68
frb@bj-v.be

Zaventem
02 310 70 13
zaventem@hypotheekwinkel.be

Zoersel
03 309 47 10
info@zakenkantoor-sabko.be

Zottegem
09 360 65 55
info@svenvdm.be

Capucienenlaan 1 bus 1
9300 Aalst
4.0272850
50.9371800
Brugstraat 93
9880 Aalter
3.4413220
51.0983460
Langdorpsesteenweg 25
3200 Aarschot
4.8425360
50.9921660
Brugsestraat 24
8211 Aartrijke
3.0922640
51.1192230
Lambrechtsplein 4
3570 Alken
5.3053460
50.8756510
012646
Lange Lozanastraat 176
2018 Antwerpen
4.4059450
51.2015840
Herentalsebaan 164
2100 Deurne
4.4603470
51.2095090
Stationsstraat 7
1730 Asse
4.2040390
50.9084150
20308
Steegstraat 11
2490 Balen
5.1684870
51.1700110
Turnhoutseweg 61
2340 Beerse
4.864316
51.311603
Turnhoutseweg 61
2340 Beerse
4.8527490
51.3191410
Hasseltsesteenweg 6
3580 Beringen
5.2254390
51.0475540
Vrasenestraat 40
9120 Beveren-Waas
4.2551850
51.2131340
Schaapstraat 2
8370 Blankenberge
3.1431680
51.3036120
Miksebaan 238
2930 Brasschaat Centrum
4.5165350
51.2967940
108190
Dorpsstraat 120
2960 Brecht
4.6751270
51.3492220
Nieuwstadpoort 15
3960 Bree
5.5941600
51.1403920
Bruglaan 17
3960 Bree Bruglaan
5.6081040
51.1422600
10705A
Blankenbergse Steenweg 23
8000 Brugge
3.2081380
51.2202390
Schaakstraat 95A
8310 Brugge - Sint-Kruis
3.2541790
51.2116080
15285
Biskajersplein 6
8000 Brugge Centrum
3.2260520
51.2111160
13758
Dorpsstraat 146
8340 Damme - Sijsele
3.320346
51.201659
113803
Markt 47
9800 Deinze
3.5264220
50.9850250
Sint-Gillislaan 143
9200 Dendermonde
4.1116670
51.0188950
Schaffensestraat 5
3290 Diest
5.0563820
50.9876550
Ninoofsesteenweg 84
1700 Dilbeek
4.2777550
50.8449620
Kwadeweg 80
9940 Evergem
3.6923650
51.1141680
Kwadeweg 80
9940 Evergem
3.692365
51.114168
Veldstraat 113
9890 Gavere - Asper
3.6427900
50.9210850
011625
Stationsstraat 64
2440 Geel
4.9892620
51.1657130
Oudestraat 1 / 7
3450 Geetbets
5.1135220
50.8937640
Reinpadstraat 26
3600 Genk Centrum
5.5049670
50.9687810
22752
Weg naar As 269/1
3600 Genk-As
5.5278040
50.9789910
Parkplein 23
9000 Gent
3.7169170
51.0345360
Vlaanderenstraat 56
9000 Gent
3.7296330
51.0505390
Edingseweg 125
9500 Geraardsbergen - Moerbeke
3.9056090
50.7619410
063580
Torhoutsebaan 49
8470 Gistel
2.9568880
51.1475300
114525
Hogesteenweg 17
1850 Grimbergen
4.3721920
50.9332840
Robert Dansaertlaan 184 184 A
1702 Groot-Bijgaarden
4.2652870
50.8663180
Parklaan 1
1500 Halle
4.2369420
50.7331400
Overleiestraat 18 b2
8530 Harelbeke
3.3072950
50.8590230
10749
de Schiervellaan 8
3500 Hasselt
5.3326790
50.9302410
Molenstraat 2B
2220 Heist-op-den-Berg
4.7159290
51.0775040
Herenthoutseweg 85B bus A
2200 Herentals
4.8323090
51.1716120
Beringersteenweg 19
3550 Heusden Beringerstw
5.2637450
51.0275720
038181
Koolmijnlaan 38
3550 Heusden Koolmijnlaan
5.2975300
51.0384970
Antwerpsesteenweg 63
2660 Hoboken Centrum
4.3533880
51.1780910
Albert Biesmanslaan 16
1560 Hoeilaart
4.4770790
50.7672520
Luchthavenlaan 27 bus 4
1800 Vilvoorde
4.4411830
50.9239040
Dorpsstraat 8
1851 Humbeek
4.3801010
50.9673900
Dorpsstraat 46
2950 Kapellen
4.4284020
51.3161810
Kessel-Dorp 32/1
2560 Kessel - Bevel
4.6271450
51.1388290
Antwerpsesteenweg 55
2550 Kontich
4.4484810
51.1367220
Koning Albertstraat 5
8500 Kortrijk
3.2634680
50.8252580
Steenweg 154
3621 Lanaken-Rekem
5.6861050
50.9233140
Stationsstraat 84
3400 Landen
5.0807150
50.7507190
Winkelsestraat 23
8860 Lendelede
3.2339940
50.8854630
Naamsevest 18/1
3000 Leuven Ring
4.6994570
50.8685570
113048
Mechelsesteenweg 179
3020 Herent
4.6820270
50.8987000
Naamsesteenweg 71
3001 Leuven
4.6966570
50.8665580
Berlaarsestraat 18
2500 Lier
4.5765260
51.1296610
Lepelstraat 7
3920 Lommel
5.3098520
51.2315040
Klein Holland 7
1840 Londerzeel
4.2985970
51.0098730
045290
Keizerstraat 13
2800 Mechelen
4.4869130
51.0289960
Kapelstraat 20
3670 Meeuwen-Gruitrode
5.5049480
51.0966550
109590
Torenstraat 2
9120 Melsele
4.2819630
51.2204880
62253A
Ieperstraat 10
8930 Menen
3.1180430
50.7965010
Bredabaan 365
2170 Merksem Centrum
4.4423220
51.2429270
St-Lambertuskerkstraat 15
3680 Neeroeteren
5.7031100
51.0879390
66269
St-Lambertuskerkstraat 15
3680 Neeroeteren
5.7031100
51.0879390
66269
Heerstraat 32
3910 Neerpelt
5.4365820
51.2291980
111866
Onderwijslaan 45 bus 8
9400 Ninove
4.0205230
50.8328920
Torhoutsesteenweg 64
8400 Oostende
2.9094070
51.2251220
Jozef Braetstraat 7
9700 Oudenaarde
3.5999990
50.8494520
Brusselsesteenweg 546 C
3090 Overijse
4.4889540
50.7908270
48609A
Noordstraat 97
8800 Roeselare
3.1217840
50.9477770
Prinses Jos. Charlottestraat 1
8800 Roeselare Godshuislaan
3.1235140
50.9573540
017100
Stationsstraat 38
9600 Ronse
3.6014000
50.7431640
10430
Markt 4
8020 Ruddervoorde
3.2069250
51.0960490
23649
Meensesteenweg 677
8800 Rumbeke - Beitem
3.1147820
50.8955500
Paalstraat 100
2900 Schoten
4.5022210
51.2531420
Sint-Niklaasstraat 55
9170 Sint-Gillis-Waas
4.1350370
51.2124330
102055
Parklaan 47a
9100 Sint-Niklaas
4.1498660
51.1592060
Driekoningenstraat 39
9100 Sint-Niklaas Driekoningen
4.1402510
51.1717270
Weerstandsplein 9
1600 Sint-Pieters-Leeuw
4.2850620
50.8044030
023715
Stapelstraat 98
3800 Sint-Truiden
5.1807360
50.8156930
Romeinsesteenweg 466
1853 Strombeek-Bever
4.3528710
50.9013030
Kouterstraat 56
9140 Temse Kouterstraat
4.2160150
51.1276700
Schoolstraat 78
9140 Temse Schoolstraat
4.2075170
51.1268510
Beauduinstraat 19
3300 Tienen
4.9409750
50.8056710
Tongersesteenweg 124
3730 Hoeselt
5.4736230
50.8323470
Markt 6
8820 Torhout
3.1011920
51.0642820
Burg 53
8820 Torhout
3.101273
51.066183
Begijnenstraat 2
2300 Turnhout
4.9471520
51.3236670
Nieuwstraat 4
8630 Veurne
2.6626180
51.0717420
Franklin Rooseveltlaan 54
1800 Vilvoorde
4.4278300
50.9303980
Lange Molensstraat 6
1800 Vilvoorde (stadhuis)
4.4214260
50.9286680
19582A
F. Campionlei 6
1800 Vilvoorde (station)
4.4316810
50.9281430
Ferdinand Maesstraat 40b
2550 Waarloos
4.4535370
51.1061630
33871A
Stationsstraat 53
8790 Waregem
3.4304620
50.8884920
Zonneveld 22 A
3830 Wellen
5.3445920
50.8463280
063541
Jagerstraat 11/1
9230 Wetteren
3.8836720
51.0045260
Kruishofstraat 293
2610 Wilrijk Middelheim
4.3920600
51.1813670
105220
Hubert Wauteletstraat 3
1930 Zaventem-Nossegem
4.5073630
50.8825170
Turfstraat 19
2980 Zoersel
4.7065330
51.2746060
Kollegestraat 5
9620 Zottegem
3.8214310
50.8717450
063360

maak nu een gratis afspraak